Projekty

Lubimy oldschool, prawda?

Reklamy

Komentarze 4 to “Projekty”

 1. yfan Says:

  To się nazywa cicha premiera :). O czym będzie gra? Screen nie świadczy jeszcze o żadnym gameplay’u, ale widzę, że dużo technikaliów musiałeś już odwalić. Teraz mięsko przed tobą. Powodzenia i – jak zawsze – czekam na więcej.

 2. biggamebang Says:

  Z technikaliów odwalił za mnie soft, w którym gra powstaje. Odpuściłem sobie na razie programowanie i Flash, gra powstaje w Novashell (czyli obiekty tworzę w edytorze, logika w skryptach LUA). W założeniach będzie to klasyczna platformówka, powrót do korzeni, ale nie do moich korzeni jako ‚twórcy’, ale raczej jako gracza – grafika to sprite’y ze starych gier (głównie na NESa/SNESa), będą też być może występowały postaci z tych gier w wątku fabularnym. Należy to traktować jako żart (maks. 2-3h gry), ale staram się dopracować gameplay. Następne informacje będą już pewnie w postaci linka do ‚dema’.

 3. yfan Says:

  Postacie z klasycznych gier w jednej historii to fajny pomysł. To jest rodzaj rzeczy, który może powstać tylko amatorskim sumptem, bo żadnej firmy nie stać na licencje. Z tego choćby powodu – super rzecz.

  Teraz już nie masz odwrotu :). KIEDY? KIEDY?!!! KIEDY BĘDZIE DEMO!!!?!!?!?!

 4. biggamebang Says:

  Jak na razie jestem w dość wczesnej fazie jeśli chodzi o levele, chciałbym do dema wrzucić 2 skończone poziomy (z 10), ale z okrojoną (albo wyciętą) fabułą. Kiedy? When it’s done;)


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: