YOUR DREAMS DID NOT COME TRUE?

Marzec 7, 2010

Ostatnio bardzo mało grałem, zwłaszcza w gry, które wymagają większego zaangażowania. Wiadomo: sesja, później znowu zajęcia na-które-jeszcze-chodzimy-bo-to-dopiero-pierwszy-tydzień i tak dalej. Dopiero ROBOT UNICORN ATTACK przypomniał mi, jak genialne mogą proste flashówki.

Na początku podszedłem do niej trochę wstydliwie. Gra o jednorożcu? Tęcza? WTF? Koledzy ze studiów  trochę się ze mnie podśmiewali. Dzisiaj, tylko chwila nieuwagi prowadzącego zajęcia w laboratoriach komputerowych, a na monitorach studentów natychmiast pojawia się kolorowe logo Unicorna. Spróbuj i ty, spełnij swoje marzenia!

Powracając na moment do rzeczywistości: już we wtorek rozpoczyna się kolejna edycja Game Developers Conference. Programiści, producenci, designerzy, dziennikarze przez pięć dni w San Francisco. Czekamy na materiały, także na te z sesji Indie Games Summit.

Reklamy

Komentarze 2 to “YOUR DREAMS DID NOT COME TRUE?”

 1. Green Says:

  Blog kiedys powróci ?

  • biggamebang Says:

   Cześć,
   jest plan powrotu! Nie pisałem nic, ponieważ szczerze mówiąc nie miałem za bardzo czasu na granie. No, może to nie przez brak czasu, a raczej ogólną (de)motywację.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: